رد کردن لینک ها

سرویس چیلر جذبی

سرویس چیلر جذبی

سرویس چیلر جذبی از جمله اقداماتی است که می بایست در دوره های مشخص، برای چیلر های جذبی صورت بگیرد. وجود اقدامات پیشگیرانه و بازدید و جلوگیری از خرابی های احتمالی می تواند به مقدار قابل توجهی میزان مخارج و خرابی های دستگاه را کاهش دهد. خدمات فنی مهندسی به فیکس با توجه به تجربه و تیمی قدرتمند در زمینه تعمیرات و سرویس چیلرهای جذبی، مفتخر به سالها خدمت به تمامی مشتریان می باشد.

چرا ما در سرویس چیلر جذبی بهترین هستیم؟

چیلر جذبی، تجهیز بسیار خاص است که تعمیر آن نیازمند تجربه و تخصص بسیار زیاد است؛ به طوری که هر شخص فنی نمی تواند ادعای تعمیرات آن را داشته باشد، چرا که عیب یابی و شناخت مشکلات سیستم، در درجه اول نیازمند شناخت سیکل برودت جذبی و همچنین ساختار چیلر جذبی می باشد که از این جهت ما دارای قوی ترین تیم می باشیم.

هر کدام از متخصصان به فیکس سالها در زمینه چیلر جذبی و شناخت تجهیزات و ساختار آن فعالیت و مطالعه داشته اند، بنابراین ادعای تعمیرات این تجهیز پیچیده و حساس را داریم.

درخواست خدمات سرویس چیلر جذبی

در صوریت درخواست خدمات چیلر جذبی می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان و راهنمایی کارشناسان استفاده بنمایید.

همچین در صورتی که تمایل دارید می توانید فرم خدمات زیر را پر نموده و مشکل و اطلاعات تماس را وارد نمایید تا کارشناسان به فیکس در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

کارشناسان ما بعد از تماس با شما و یا بازدید احتمالی، اقدام به استعلام قیمت به شما می کنند که در صورت تایید، در اسرع وقت، تعمیرات و سرویس را شروع خواهند کرد. مدت زمان سرویس چیلر کاملا بستگی به نوع خدمات و نوع دستگاه شما می باشد که بلافاصله بعد از بررسی چیلر به صورتی تقریبی به شما داده خواهد شد.

سرویس چیلر جذبی یورک

 

5/5 ( 1 نظر )
بازگشت به بالای صفحه