تعمیر موتورخانه مرکزی

مرکز سیستم تاسیسات ساختمان، موتورخانه است. عملکرد مناسب موتورخانه و سیستم تاسیسات، تاثیر بسزایی بر رفاه ساکنین دارد. متاسفانه موتورخانه از جمله بخش هایی است که ساکنین تا قبل از خراب شدن آن، اهمیتی به وضعیت آن نمی دهند و به محض اینکه خرابی رخ می دهد و گرمایش و سرمایش و آب گرم مصرفی ساختمان دچار مشکل می شود، باعث نارضایتی ساکنین می شود.

تعمیر موتورخانه ساختمان از جمله بخش هایی است که نیازمند تخصص و تجربه است و شاید هر نیروی فنی توانایی تعمیر موتورخانه را نداشته باشند، از این جهت، می بایست برای انتخاب شخص تعمیرکار موتورخانه حساسیت به خرج داد.

ما در به فیکس با توجه به سابقه طولانی در زمینه تعمیر موتورخانه و سیستم حرارت مرکزی و همچنین با وجود تعدادی از کارشناسان فنی خبره، می توانیم ادعا کنیم که در زمینه موتورخانه و تاسیسات، تبحر کافی را داریم.

مشکل موتورخانه شما چیست

  • آیا دیگ شما سوراخ شده است و نشتی دارد؟
  • آیا مشعل روشن نمی شود یا دائما ریست می شود؟
  • آیا سیستم شما نیاز به رسوب گیری دارد؟
  • آیا میزان گرمایش واحد شما کاهش پیدا کرده است؟
  • آیا دوش های حمام تان گرمای مناسبی ندارد؟
  • آیا سیستم شما فرسوده شده است و موتورخانه شما نیازمند تعمیرات اساسی است؟
  • آیا پمپ شما از کار افتاده است؟
  • آیا پمپ های شما هنگام کار کردن صدای غیر عادی ایجاد می کنند؟
  • آیا بخشی از سیستم لوله کشی شما نشتی آب دارد؟

ویژگی های به فیکس


خدمات موتورخانه


تعمیر مشعل

مشعل ها از جمله اجزای موتورخانه هستند که خرابی در آن ها رایج است و در صورت بروز مشکل در آن سیستم موتورخانه عملکرد درستی نخواهد داشت. تیم به فیکس توانایی تشخیص و تعمیر مشعل ها را به خوبی دارد.

عیب یابی موتورخانه

اگر که موتورخانه شما عملکرد درستی ندارد اما ایراد آن را تشخیص نداده اید. کافیست با ما تماس بگیرید. ممکن است با تماس مشاوره رایگان با مشاوران ما مشکل شما حل شود.

اسیدشویی منابع کویل دار

رسوب زدایی منابع کویلی باعث افزایش انتقال حرارت و بالا رفتن راندمان سیستم می شود. دمای آب گرم مصرفی در دوش ها و شیر آلات را افزایش می دهد و همچنین میزان مصرف سوخت را کاهش می دهد.

 

تعمیر تابلو برق موتورخانه

ایرادات برقی نیز از جمله مشکلات ایجاد شده در موتورخانه ها می باشد که برای رفع این مشکلات نیاز به شخصی است که علاوه بر تاسیسات، از اصول برق صنعتی و تجهیزات برقی تسلط داشته باشد.

تعمیر پمپ های آب موتورخانه

پمپ های موتورخانه از جمله تجهیزاتی هستند که میزان خرابی آن در موتورخانه بالا است. این تجهیزات از جمله بخش های متحرک در سیستم موتورخانه هستند و به همین دلیل بیشتر از بقیه اجزا خراب می شوند. پمپ های موتورخانه به دو دسته پمپ های سیروکولاسیون و آبرسانی تقسیم می شوند

رفع مشکل سوراخ شدن دیگ

زمانی که سن موتورخانه بالا برود ممکن است دیگ سوراخ شده و باعث نشتی آب شود. در این حالت می بایست نشتی آب را بر طرف کرد. در صورتی که این مشکل را دارید با ما تماس حاصل نمایید.

عایق کاری لوله ها و ترمیم آن

عایق کاری لوله ها از جمله مواردی است که باعث کاهش هدر رفت انرژی و افزایش راندمان موتورخانه می شود و طبق مقررات ملی می بایست به طور کامل در ساختمان ها صورت گیرد.

تعمیر ترموستات موتورخانه

ترموستات موتورخانه ها از جمله قطعاتی هستند که خرابی در آن ها رایج است و در صورتی که درست عمل نکند و یا خراب باشد، دمای موتورخانه تنظیم نبوده و ساکنین دچار مشکل می شوند.

رفع نشتی آب در موتورخانه

نشتی آب یکی از مشکلات رایج در موتورخانه هست که می تواند باعث هدر رفت آب و افزایش پول آب ساختمان شود. این نشتی آب می تواند از طریق لوله ها، اتصالات و یا پمپ ها و… باشد که می توان با تعمیر آن از هدر رفت آب و انرژی جلوگیری شود

رفع مشکل سرد شدن آب

اگر آب گرم مصرفی در موتورخانه سرد شده و برای استحمام و شست شو دچار مشکل شده اید. می بایست کارشناسان به فیکس با بازدید حضوری علت آن را در موتورخانه پیدا کرده و مشکل آن را رفع کنند.

رفع سرمای شوفاژ یا فن کویل

در صورتی که سیستم گرمایشی ساختمان شما دچار مشکل شده باشد و یا ساختمان شما حرارت لازم را نداشته باشد و در ساختمان احساس سرما می کنید کافیست به به فیکس تماس بگیرید.

تعمیر موتورخانه استخر

در صورتی ساختمان شما دارای استخر باشد تیم فنی مهندسی به فیکس با داشتن برترین نفرات در این زمینه می توانند مشکلات موتورخانه شما را رفع کرده و شرایط استخر شما را به حالت استاندارد برسانند.

فرآیند تعمیر موتورخانه در به فیکس به چه صورت است؟

در صورتی که قصد استفاده از خدمات شرکت به فیکس را دارید، ابتدا می بایست، با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و یا فرم درخواست خدمات را پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

پس از گفتگوی تلفنی با کارشناسان به فیکس مشکل و یا خدمت درخواستی با کارشناسان در میان گذاشته می شود.

در صورتی که توضیحات به صورت کامل باشد پیشنهاد قیمت به کارفرما داده خواهد شد اما در بسیاری از موارد پیشنهاد قیمت نیاز به بازدید حضوری دارد؛ چرا که از فاصله دور نمی توان به جزئیات کار و فرآیند تعمیرات توجه کرد؛ که پس از بازدید حضوری پیشنهاد قیمت می شود. در صورت تایید در اسرع وقت کارشناسان به فیکس اقدام به شروع تعمیرات و انجام خدمات می کنند.

موتورخانه قلب ساختمان است

موتورخانه ساختمان عملکردی شبیه به قلب دارد. انسان متوجه عملکرد قلب خود نیست اما زمانی که کوچکترین خللی در عملکرد قلب اتفاق می افتد، تازه ارزش آن مشخص می شود.

موتورخانه ها نیز چیزی شبیه به همین موضوع را دارند. تا زمانی که موتورخانه کارکرد درستی دارد. ساکنین ساختمان متوجه نقش مهم موتورخانه نمی شوند اما کافیست که یک روز یک بخش کوچک موتورخانه دچار مشکل شود. آنجاست که ساکنین متوجه می شوند سلامت و عملکرد درست موتورخانه تاثیر بسیار زیادی بر رفاه حال ساکنین موتورخانه دارد.

به همین دلیل می بایست به کیفیت تعمیر موتورخانه اهمیت قائل شد. چرا که هر چه بیشتر به آن دقت شود در بلند مدت باعث کاهش هزینه های ساختمان شده و همچنین ساکنین ساختمان رفاه بیشتری خواهند داشت.

تعمیرات موتورخانه به روش صحیح در بلند مدت باعث صرفه جویی در مخارج شما می شود

تمام دقت نظر تیم به فیکس بر این مورد است که تعمیرات موتورخانه، با روش های اصولی و صحیح صورت بگیرد. متاسفانه در حال حاضر تیم های تعمیراتی بسیاری را مشاهده می کنیم که تنها ایرادات را به صورت موقتی بر طرف می کنند. شاید در لحظه اول مشکل موتورخانه حل شده و ایرادات از بین رفته باشد، اما در مدت چند روز یا چند هفته بعد ایراد مجددا بر می گردد. اما در تیم به فیکس تلاش بر این است که ایرادات به صورت اصولی و ریشه ای بر طرف گردد.

بعضا مشاهده می شود که به خاطر هزینه های بسیار جزئی، در بلند مدت کارفرمایان ضرر های مالی بسیاری را متحمل می شود. به همین دلیل تیم به فیکس در فرآیند تعمیر موتورخانه به عنوان مشاور عمل کرده و تمامی عواقب تصمیمات را به کارفرما متذکر می شود.

کافیست یک بار ما را امتحان کنید

میزان رضایت بالای مشتریان به فیکس نشان از عملکرد مناسب شرکت به فیکس دارد. معمولا در امور فنی- به خصوص تعمیر موتورخانه – کارفرمایان حساسیت های بالایی دارند و ترجیح می دهند با گروهی کار کنند که دارای اعتبار بالایی باشد. چرا که موتورخانه بخش بسیار مهمی از ساختمان است و معمولا در هنگام خرابی موتورخانه، ساکنین ساختمان بسیار نسبت خرابی موتورخانه و ایجاد مشکل در روند زندگی شان اعتراض دارند.

اینجاست که تیم با پشتوانه قوی و با متخصصان و کارشناسان مجرب و با سواد می تواند بهترین تصمیم را برای اصلاح مشکلات موتورخانه بگیرد و این مشکلات را رفع کند. از دیگر ویژگی کارشناسان به فیکس می توان به این اشاره کرد، که ما علاوه بر رفع مشکل، اقدامات و پیشنهاداتی برای پیشگیری از مشکلات بعدی ارائه می دهیم. به این ترتیب نه تنها مشکل موتورخانه شما را حل می کنیم، بلکه از آسیب رسیدن بیشتر به سیستم موتورخانه جلوگیری می کنیم.

هیچگاه تعمیر موتورخانه را به تعویق نیندازید!

این اتفاق بر همگان اثبات شده است که به عقب انداختن مشکلات، دردی را دوا نمی کند. در صورتیکه موتورخانه شما مشکلی دارد، هر چه زودتر نسبت برای تعمیر آن اقدام کنید چرا که در بلند مدت باعث ضرر و زیان بیشتر شما خواهد شد.

شاید با دید کوتاه مدت ممکن است که اندکی هزینه کنید اما در بلند مدت انجام همین تعمیرات جزئی، از هزینه ها و تعمیرات کلی پیش گیری می کند. در تجربیات شرکت به فیکس، بار ها مشاهده کرده ایم که سرکشی نامناسب از موتورخانه و اهمیت ندادن به مشکلات جزئی و کوچک در موتورخانه، هزینه های هنگفتی را برای کارفرما داشته است. بنابراین هیچگاه مشکلات کوچک را نادیده نگیرید و در صورتی که هر نوع عیبی در سیستم مشاهده کردید، رفع این مشکل را در برنامه خود قرار دهید.